Oglądasz informacje z wydarzeń w Przedszkolu Samorządowym w Jasionówce

AKTUALNOŚCI

   1  2 3 4 ... 18 19 20  

TEATRZYK KAMISHIBAI

TEATRZYK KAMISHIBAI

25 lutego grupę 4-5 latków odwiedził wyjątkowy gość. Pani Kamila, która na co dzień pracuje w szkolnej bibliotece, zapoznała dzieci z tradycyjną japońską sztuką teatralną – kamishibai. Przedszkolaki obejrzały bajkę o „Złotowłosej i trzech misiach”. Wszystkim bardzo spodobał się teatrzyk.
więcej

Autor: Bożena Niedzielska | Dodano: 2021-03-05 08:41:46

BEZPIECZNY INTERNET

BEZPIECZNY  INTERNET

19 lutego dzieci z grupy 4-5 latków uczestniczyły w zajęciach dotyczących zasad bezpiecznego korzystania z Internetu. W zdobyciu tych informacji pomogły „Sieciaki” i robocik Necio. Na podstawie obejrzanych filmów edukacyjnych dzieci poznały pozytywne i negatywne możliwości korzystania z Internetu.
więcej

Autor: Bożena Niedzielska | Dodano: 2021-02-23 08:56:55

ZABAWA KARNAWAŁOWA W PRZEDSZKOLU

ZABAWA KARNAWAŁOWA W PRZEDSZKOLU

W dniu 11 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana pojawiły się kolorowe postacie. Wszystkie przedszkolaki były bardzo podekscytowane i z niecierpliwością oczekiwały momentu kiedy rozpocznie się zabawa. Pląsy, skoczna i rytmiczna muzyka oraz wesołe konkurencje zachęcały dzieci do wspólnej zabawy.
więcej

Autor: | Dodano: 2021-02-19 12:32:20

Karnawał w grupie sześciolatków

Karnawał w grupie sześciolatków

Karnawał to czas uczt i zabaw. Najweselej obchodziliśmy ten okres w grupie sześciolatków w Tłusty Czwartek. W tym dniu nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku w postaci pączków z wiśniowym nadzieniem, posypanych cukrem pudrem. Ten słodki dzień połączyliśmy z zabawą karnawałową. Na parkiecie dzieci w przepięknych strojach brały udział w zabawach tanecznych, sprawnościowych i konkursach. Było śmiesznie, wesoło i słodko!
więcej

Autor: Elżbieta Gamaradzka | Dodano: 2021-02-17 12:37:52

ULEPIMY DZIŚ BAŁWANA...

ULEPIMY DZIŚ BAŁWANA...

Dzieci z grupy 4-5 latków korzystają z uroków zimy, bawiąc się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie. Nie od dziś wiadomo, że ruch na świeżym powietrzu nie tylko poprawia ogólny stan zdrowia, przyczynia się do lepszego samopoczucia, jest sposobem na pozytywne zmęczenie i dotlenienie organizmu, ale także wyraża naturalną radość dziecka.
więcej

Autor: Bożena Niedzielska | Dodano: 2021-02-08 10:09:45

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

„Dzień Babci i Dziadka” to jedna z najważniejszych uroczystości w przedszkolu. W tym roku ze względu na obostrzenia nie mogliśmy zaprosić naszych Kochanych Gości.
Jednak dzieci pamiętały o tym szczególnym dniu. Nauczyły się piosenki. Samodzielnie wykonały przepiękne kartki z życzeniami, które wręczyły w domu swoim Dziadkom.Kilka zdań...
więcej

Autor: Bożena Niedzielska | Dodano: 2021-02-04 19:47:46

Zimowe zabawy sześciolatków

Zimowe zabawy sześciolatków

Tegoroczna zima nie może się zdecydować: zostaje, czy odchodzi? Płata nam figle, raz jest ciepło, a raz siarczysty mróz. Dlatego korzystając z jej uroków, sześciolatki postanowiły pobawić się na śniegu. Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu. Zwieńczeniem zabawy było lepienie i ozdabianie bałwana.
więcej

Autor: Elżbieta Gamaradzka | Dodano: 2021-01-25 12:10:31

PRZEDSZKOLAKI SĄ „RAZEM NA ŚWIĘTA”

PRZEDSZKOLAKI  SĄ „RAZEM NA ŚWIĘTA”

Nasze Przedszkole włączyło się w akcję „Razem na Święta” pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Celem inicjatywy jest zarówno zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.
więcej

Autor: | Dodano: 2020-12-22 11:36:10
   1  2 3 4 ... 18 19 20