Oglądasz informacje ze strony głównej

AKTUALNOŚCI

   1  2 3 4 ... 40 41 42  

MIKOŁAJKI

MIKOŁAJKI

6 grudnia, jak co roku, uczniowie naszej szkoły zostali obdarowani mikołajkowymi słodkościami. Akcję przygotowali członkowie Samorządu Uczniowskiego przy wsparciu i pomocy Rady Rodziców, która to ufundowała słodkie upominki dla każdego ucznia i pracownika szkoły.
więcej

Opublikowano: 2017-12-11 22:26:51 :: Autor: Magdalena Hryń

Sukces uczniów na pierwszym etapie wojewódzkiego konkursu o zawodach.

Sukces uczniów na pierwszym etapie wojewódzkiego  konkursu o zawodach.

W ramach projektu „Dobry zawód- Fajne życie- popularyzacja kształcenia zawodowego w województwie podlaskim”, do którego przystąpiła nasza szkoła, dziesięciu uczniów gimnazjum wzięło udział w konkursie wiedzowym o zawodach i uwarunkowaniach regionalnego rynku pracy. Konkurs odbył się on-line, składał się z dwudziestu pytań jednokrotnego wyboru.
więcej

Opublikowano: 2017-12-09 15:40:42 :: Autor: Ewa Cieciorko

Po raz kolejny nasi wolontariusze przystąpili do ogólnopolskiej akcji „Świąteczna Zbiórka Żywności”

Po raz kolejny nasi wolontariusze przystąpili do ogólnopolskiej akcji „Świąteczna Zbiórka Żywności”

W dniach 1-3 grudnia 2017 roku odbyła się Świąteczna Zbiórka Żywności organizowana przez Bank Żywności. Na terenie naszej gminy produkty były zbierane w czterech sklepach w Jasionówce, przez młodych wolontariuszy z gimnazjum i najstarszych klas szkoły podstawowej w Jasionówce, należących do Szkolnego Klubu Wolontariatu. Udało nam się zebrać blisko 125 kg żywności, która we współpracy z Urzędem Gminy w Jasionówce i pracownikami GOPS, zostanie przekazana najbardziej potrzebującym.
więcej

Opublikowano: 2017-12-09 15:34:47 :: Autor: Ewa Cieciorko

1 grudnia 2017r 4-5 latki, wybrały się na wycieczkę do Laboratorium Symulacji Medycznych mieszczących się w Parku Naukowo-Technologicznym w Suwałkach.

1 grudnia 2017r  4-5 latki,  wybrały się na wycieczkę do Laboratorium Symulacji Medycznych mieszczących się w Parku Naukowo-Technologicznym w Suwałkach.

Przedszkolaki mogły zobaczyć jak wygląda praca „sztucznego” szpitalnego oddziału ratunkowego.
Zwiedziły pomieszczenia szpitalnych sal symulacyjnych takich jak: sala operacyjna, sala pooperacyjna, pracownia opieki przedmedycznej, sala porodowa itp.
więcej

Opublikowano: 2017-12-01 21:42:11 :: Autor: Janina Chojnowska

Arcybiskup Tadeusz Wojda wręczył nagrody naszym dwóm uczennicom w konkursie literackim

Arcybiskup Tadeusz Wojda wręczył nagrody naszym dwóm uczennicom w konkursie literackim

26 listopada, podczas X Dni Kultury Katolickiej, nasze dwie uczennice z klasy II gimnazjum odebrały nagrody z rąk arcybiskupa Tadeusza Wojdy. Katarzyna Wysocka napisała wiersz „Porady sercowe chrześcijanina” i zdobyła 1 miejsce, zaś jej koleżanka z klasy, Emilia Hryń, za pracę literacką „Święta Emilia de Vialar – moja patronka” otrzymała wyróżnienie.
więcej

Opublikowano: 2017-11-30 21:08:26 :: Autor: Małgorzata Klozo

„W świecie magii i alchemii…”

„W świecie magii i alchemii…”

24 listopada uczniowie klasy VII SP uczestniczyli w wyjątkowym spotkaniu integracyjnym. Był to wieczór „czarów” w niecodziennym wydaniu. Młodzież, pod czujnym okiem opiekunów, połączyła naukę z zabawą i rozrywką. W świat przedmiotów przyrodniczych, wśród których królowała chemia, wprowadziły nas doświadczenia wykonywane zarówno przez uczniów, jak i panią Martę Kamińską.
więcej

Opublikowano: 2017-11-30 20:12:02 :: Autor: E. Cieciorko, M. Kamińska, I. Szkiłądź
   1  2 3 4 ... 40 41 42