1 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2025/2026. O godz. 8.30 uczniowie, nauczyciele oraz rodzice uczestniczyli we Mszy św. w kościele pw. Świętej Trójcy w Jasionówce. Następnie uroczystość rozpoczęła się na sali gimnastycznej. Podczas inauguracji Pan Dyrektor Dariusz Prymas powitał wszystkich uczniów i nauczycieli, życząc sukcesów, wytrwałości oraz radości z odkrywania nowych możliwości. Szczególne pozdrowienia i życzenia skierował do uczniów klasy pierwszej, którzy w tym uroczystym dniu zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Monte Cassino w Jasionówce.
W obecności nauczycieli, rodziców oraz całej braci uczniowskiej Pan Dyrektor dokonał aktu pasowania na ucznia. W poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Monte Cassino w Jasionówce zostali przyjęci:
Borys Paula, Brzostowska Julia, Cimochowicz Michalina, Ciszyński Piotr, Cybulski Piotr, Durszewicz Paulina, Fronckiel Marianna Irena, Guziejko Bruno, Iłendo Krzysztof, Janowicz Kacper, Jelski Ignacy, Kołodko Oliwia, Kopaczewski Wojciech, Korczak Gabriela, Koszkuć Olaf, Kruk Marcin, Lipiszko Joanna, Mróz Natalia, Potocki Jakub, Rutkowski Paweł, Toczydłowski Michał, Wojciechowska Weronika, Zambrzycki Antoni.
Pan Dyrektor życzył wszystkim uczniom wielu sukcesów i radości, nauczycielom powodów do satysfakcji. Następnie uczniowie spotkali się w salach lekcyjnych z wychowawcami oraz kolegami i koleżankami z klasy.
Życzymy wszystkim udanego roku szkolnego!







