W kategorii: Mistrzowie Recytacji jury w składzie: Joanna Kisło, Agnieszka Jakubicz oraz Katarzyna Namojlik, po przesłuchaniu aż 64 recytatorów, przyznało liczne nagrody i wyróżnienia. Oceniano, m.in., wyrazistość wymowy, naturalność występu, ogólny wyraz artystyczny oraz dobór repertuaru do wieku i emocjonalności dziecka.
W kategorii klas IV-VI naszą szkołę reprezentowały: Julia Grodzik, Amelia Pawłowska i Emilia Prokopowicz.
Wśród laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły Emilia Prokopowicz z klasy 5., która zdobyła I nagrodę i wraz z innymi nagrodzonymi osobami będzie reprezentować nasz powiat w eliminacjach wojewódzkich.
Jury podkreśliło wysoki poziom prezentacji oraz znaczenie odpowiedniego doboru repertuaru. Wszystkim uczestnikom wręczono dyplomy, a laureatom – nagrody i wyróżnienia.
Dziękujemy wszystkim uczennicom za godne reprezentowanie naszej szkoły, a Emilii życzymy sukcesu w eliminacjach wojewódzkich.







