31 marca, odbył się Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
Po wcześniejszych zapisach i solidnych przygotowaniach nasi uczniowie stanęli do rywalizacji, wykazując się wiedzą, zaangażowaniem i opanowaniem. 🔥📚
Do konkursu zgłosiło się aż 50 uczniów – to imponująca liczba w naszej społeczności liczącej 145 uczniów 👏
Prezentujemy wyniki konkursu:
🔥 Grupa młodsza
1. Lena Gawryło (klasa III)
2. Jan Fronckiel (klasa III)
3. Jan Kłubowicz (klasa IV)
🔥 Grupa starsza
1. Bartłomiej Męczkowski (klasa VI)
2. Amelia Pawłowska (klasa VI)
3. Brajan Laskowski (klasa VII)
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom! ✨
Każdy udział w konkursie to krok w stronę większej świadomości i bezpieczeństwa – jesteśmy z Was bardzo dumni.
Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła otrzymała zaproszenie z II Liceum Ogólnokształcącego im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku skierowane do uczniów klas VIII.
Zaproszenie dotyczy udziału w Dniu Otwartym szkoły, który odbędzie się 14 kwietnia 2026 r. (wtorek) w godzinach 16:00–19:00 w siedzibie liceum przy ul. Narewskiej 11 w Białymstoku.
Szczególnie cieszy fakt, że wśród przekazanych materiałów znalazło się również zaproszenie imienne, skierowane do Stanisława Borysa – ucznia klasy VII. ✨
Zaproszenia zostały przekazane przedstawicielom klas VIII oraz VII, którzy podzielą się informacją ze swoimi koleżankami i kolegami.
Zakończyliśmy zapisy do tegorocznej edycji turnieju.
Do udziału zgłosiło się aż 50 uczniów, którzy już wkrótce zmierzą się z wiedzą z zakresu ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa.
Poniżej prezentujemy listę uczestników z podziałem na grupy wiekowe.
Z radością informujemy, że nasza szkoła znalazła się w gronie beneficjentów przedsięwzięcia „Poznajemy Podlaskie” 2026, organizowanego przez Podlaską Regionalną Organizację Turystyczną.
Celem programu jest wsparcie szkół w organizacji wycieczek turystyczno-krajoznawczych po województwie podlaskim, dzięki którym uczniowie mogą poznawać najciekawsze miejsca naszego regionu.
Złożony przez nas wniosek został pozytywnie oceniony, a naszej szkole przyznano dofinansowanie w wysokości: 6 000 zł 🎉
To dla nas doskonała wiadomość – dzięki otrzymanemu wsparciu będziemy mogli zorganizować wyjazd, podczas którego uczniowie poznają atrakcje turystyczne Podlasia, odwiedzą ciekawe miejsca oraz odkryją bogactwo naszego regionu. 🌿🏞️
Wniosek został przygotowany przez Pana Jacka Kochańskiego, u którego można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące planowanej wycieczki.
W miniony poniedziałek do szkoły w Jasionówce przybyła wiosna. Przywitaliśmy ją różnobarwnymi strojami, wierszem oraz wspólnym śpiewaniem. Wybraliśmy też Miss i Mistera Wiosny 2026 i choć te najważniejsze tytuły przypadły tylko dwojgu kandydatom, wszyscy wyglądali pięknie i mogą czuć się zwycięzcami. 🌷🎤
Dziękujemy występującym zarówno w karaoke, jak i w wyborach za zaangażowanie, odwagę, chęci i dystans do siebie. Dziękujemy również wychowawcom za pomoc w organizacji dzisiejszej zabawy. 🌼
Mamy nadzieję, że dzięki niej wkroczyliśmy w tę piękną porę roku pełni optymizmu i dobrego humoru. 😊🌿✨
Z radością informujemy, że nasza szkoła została objęta wsparciem w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), w obszarze modernizacji szkolnych sieci LAN (C6aG).
Program ten obejmuje ogólnopolskie działania mające na celu rozwój nowoczesnej infrastruktury cyfrowej w szkołach, w tym dostęp do szybkiego i bezpiecznego internetu oraz unowocześnienie zaplecza technologicznego.
W ramach realizacji projektu w naszej szkole rozpoczęto dziś pomiary sieci, które stanowią pierwszy etap przygotowania do modernizacji.
Zmodernizowane zostanie połączenie dla 12 sal lekcyjnych, co znacząco poprawi komfort pracy uczniów i nauczycieli oraz umożliwi jeszcze lepsze wykorzystanie nowoczesnych narzędzi edukacyjnych.
Program KPO zakłada m.in. modernizację sieci w tysiącach szkół w całej Polsce, a nasza placówka znalazła się w gronie beneficjentów tego ważnego przedsięwzięcia.
To kolejny krok w kierunku nowoczesnej, cyfrowej szkoły, w której technologia wspiera codzienną naukę i rozwój uczniów 🚀
Bardzo przepraszamy za powstałe niedogodności.
Zaistniała sytuacja jest niezależna od organizatorów programu, jednak dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia mogły być kontynuowane bez zakłóceń w kolejnych terminach.
Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy na następne zajęcia zgodnie z harmonogramem
„Zegar nie pyta, czy jesteś gotowy – on po prostu bije.” Cyfrowa Wioska, Tom III: Czas i jego zagadki, rozdział XV „Echo minut”
Dzisiaj urodziny obchodzi
Zofia z klasy III.

„Każdy wielki krok zaczyna się od małego startu.”
Cyfrowa Wioska, Edustart 1.0
„Dobra współpraca to most, po którym przechodzą pomysły i korzyści.”
Cyfrowa Wioska – Tom IV: Relacje i wspólnota
· środa 17:00 ÷ 19:00 [HappyEvents4Kids]
· sobota 10:00 ÷ 17:00 [Mażoretki]









