Oglądaszinformacje z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jasionówce

Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2018/2019

18 stycznia 2019r. odbył się apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2018/2019, w trakcie którego Wicedyrektor - Pan Dariusz Prymas przedstawił osiągnięcia uczniów. Najlepsi uczniowie Szkoły Podstawowej to:

Klasa I

Adam Guziejko,Kazimierz Szczepański,Przemysław Zamojtuk

Klasa II

Zuzanna Popławska, Magdalena Zawadzka, Martyna Świszulska - Polińska, Szymon Prokop, Błażej Bartnik, Bianka Golecka

Klasa III

Mateusz Guziejko, Szymon Zajkowski, Maciej Skórski

Klasa IV

Maja Anna Bartnik, Anna Dworakowska, Julia Horba, Julia Janowicz, Bartosz Lasota , Kajetan Prokopowicz

Klasa Va

Urszula Prymas, Marzena Jabłonowska, Marcin Rzepecki, Anna Szymańska

Klasa Vb

Bartosz Bartnik, Konrad Bobrukiewicz, Antonina Jelska, Kacper Prokop, Gabriela Skobodzińska, Zuzanna Gawryło, Julia Smolińska

Klasa VI

Natalia Teul, Maciej Hryniewicki, Zuzanna Matan, Andżelika Mnich

Klasa VII

Julia Jarmołowska, Szymon Mróz, Zuzanna Chylicka, Marta Reda

Klasa VIII

Emilia Rafało, Katarzyna Jurkowska, Klaudia Zawadzka


Stypendium za wyniki w nauce w I semestrze roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej otrzymali: Bartosz Bartnik, Konrad Bobrukiewicz, Zuzanna Chylicka, Maciej Hryniewicki, Antonina elska, Katarzyna Jurkowska, Zuzanna Matan, Szymon Mróz, Kacper Prokop, Urszula Prymas, Emilia Rafało, Marta Reda, Anna Szymańska, Natalia Teul.


Najlepsi uczniowie klasy III Gimnazjum to:
Emilia Hryń, Karolina Hryń, Marta Popławska, Zofia Szymańska, Agnieszka Wasilewska, Katarzyna Wysocka, Julia Grzegorczyk


Stypendium za wyniki w nauce w I semestrze roku szkolnego 2018/2019 w Gimnazjum otrzymały uczennice: Emilia Hryń, Karolina Hryń, Marta Popławska, Zofia Szymańska, Agnieszka Wasilewska, Katarzyna Wysocka.


Wicedyrektor - Pan Dariusz Prymas podziękował uczniom za osiągnięte wyniki w nauce, a także za liczne działania na rzecz środowiska lokalnego. Podziękował również wszystkim uczniom za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych i bardzo duże sukcesy w tej dziedzinie.
Gratulacje odebrali: Natalia Borowska, Michał Bukrym, Julia Citko, Małgorzata Dembrowska, Adam Gamaradzki, Aleksander Gawryło, Paulina Gawryło, Weronika Golecka, Marek Gromadzki, Karolina Hryń, Emilia Hryń, Julia Hryszko, Damian Jankowski, Jakub Janowicz, Julia Jarmołowska, Laura Jeromińska, Katarzyna Jurkowska, Jan Kamiński, Maciej Lipski, Jakub Lipski, Michał Matan, Zuzanna Matan, Michał Matan, Szymon Mróz, Damian Połuszejko, Marta Popławska, Adam Rogoziński, Michał Roman, Paweł Stankiewicz, Patrycja Szczepańska, Zofia Szymańska, Hubert Szymański, Aleksandra Tałałaj, Sebastian Tałałaj, Agnieszka Wasilewska, Katarzyna Wysocka, Hubert Wysocki.


 
Autor: admin :: Dodano: 2019-01-19 21:21:35r.