Oglądaszinformacje z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jasionówce

Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2015/2016

22 stycznia 2016r. odbył się apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2015/2016, w trakcie którego Pani Dyrektor przedstawiła osiągnięcia uczniów w nauce oraz sukcesy w różnorodnych konkursach.

Najlepsi uczniowie szkoły podstawowej to:
Klasa Ia
Maciej Skórski, Mateusz Guziejko
Klasa Ib
Anna Dworakowska, Kajetan Prokopowicz, Julia Horba, Julia Janowicz, Maja Bartnik, Justyna Świenc, Natalia Świenc
Klasa IIa
Zofia Bieniasz, Franciszek Gawryło, Marzena Jabłonowska, Jakub Lispki, Anna Mróz, Urszula Prymas, Marcin Rzepecki, Anna Szymańska
Klasa IIb
Bartosz Bartnik, Konrad Bobrukiewicz, Zuzanna Gawryło, Kacper Prokop, Julia Smolińska, Gabriela Skobodzińska, Anita Sztachelska, Marta Szubzda
Klasa III
Anna Lasota, Maciej Hryniewicki, Natalia Teul, Kamil Prokopowicz, Konstancja Kłubowicz, Łukasz Buzun, Zuzanna Matan, Paulina Dworakowska
Klasa IV
Julia Jarmołowska, Marta Reda, Zuzanna Chylicka, Szymon Mróz, Piotr Bieniasz, Patrycja Cybulska, Izabela Szczepańska
Klasa V
Emilia Rafało, Paweł Stankiewicz, Katarzyna Jurkowska, Patrycja Szczepańska, Małgorzata Dembrowska
Klasa VI
Karolina Hryń, Marta Popławska, Emilia Zofia Hryń, Zofia Szymańska, Agnieszka Wasilewska, Katarzyna Wysocka, Julia Grzegorczyk

Stypendium za wyniki w nauce w I semestrze roku szkolnego 2015/2016 w szkole podstawowej otrzymało 7 uczennic: Emilia Rafało, Karolina Hryń, Marta Popławska, Emilia Zofia Hryń, Zofia Szymańska, Agnieszka Wasilewska i Katarzyna Wysocka.

Najlepsi uczniowie gimnazjum to:
Klasa I
Patrycja Mosiej, Magdalena Szubzda, Julia Katarzyna Hryń, Zuzanna Zamojtuk
Klasa IIIa
Zuzanna Kamińska, Małgorzata Szymańska
Klasa IIIb
Julia Klozo, Agnieszka Szczepańska

Stypendium za wyniki w nauce w I semestrze roku szkolnego 2015/2016 w gimnazjum otrzymało 8 uczennic: Patrycja Mosiej, Magdalena Szubzda, Julia Katarzyna Hryń, Zuzanna Zamojtuk, Zuzanna Kamińska, Małgorzata Szymańska, Julia Klozo i Agnieszka Szczepańska.

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursach przedmiotowych, organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

szkoła podstawowa
Karolina Hryń – Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego, Wojewódzki Konkurs Matematyczny, Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Tobiasz Wiśniowiecki - Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Katarzyna Wysocka - Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

gimnazjum
Zuzanna Kamińska - Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego, Wojewódzki Konkurs Biologiczny, Wojewódzki Konkurs Chemiczny, Wojewódzki Konkurs Historyczny
Julia Klozo - Wojewódzki Konkurs Biologiczny, Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Na szczeblu wojewódzkim konkursów przedmiotowych naszą szkołę reprezentować będą: Karolina Hryń (język polski) oraz Katarzyna Wysocka (przyroda).


egz
egz
egz
egz
egz
egz
egz
egz
egz
egz
egz
egz
egz
egz

 
Autor: Izabela Szkiłądź :: Dodano: 2016-01-28 20:14:28r.